نتایج جستجو برای عبارت :

روش های اعجاب انگیز پرپشت شدن مو

سلام به همه
واسه رشد بیشتر موها و سلامت اون ها چه توصیه یا توصیه هایی دارین؟، چه مواد غذایی مصرف بشه بهتره؟، چه مراقبت های روزانه ای انجام بگیره مناسبتره و موها سالم و پرپشت میمونن؟
و سوال آخر اینکه از ته تراشیدن موها با تیغ تاثیری داره؟، ممنون میشم که نظرات تون رو بگین

بیشتر بخوانید ... :
تجربیات شما در مورد مزوتراپی مو
دوست دارم موهام پرپشت بشه
آمپولی که برای پرپشت شدن موی سر تزریق میشه اسمش چیه ؟
ادامه مطلب
روش صحیح کشیدن ابرو با مداد
ابرو یکی از عناصر زیبایی مهم در چهره می باشد. بعضی از خانم ها به طور طبیعی یا به واسطه برخی از عوامل ابروهای تو خالی و اندکی دارند. از طرفی همه خانم ها وقت رفتن به سالن ها و هزینه بالا را ندارند. بهترین کار استفاده از روش های آسان ولی کاربردی طراحی ابرو در خانه است. در این مطلب این هنر را به سرعت می آموزیم!
 کشیدن ابرو با مداد، سایه و ... از روشهای مختلف برای داشتن ابرو هایی پرپشت، پهن و زیبا است. با ما همراه شوید تا روش
یک برنامه کامل و درست برای مراقبت از مو و داشتن موهای قوی و پرپشت
داشتن موهای سالم و زیبا راز تکمیل زیبایی چهره شماست پس باید به این عضو مهم اهمیت خاصی قائل شوید؛ به جای صرف هزینه های زیاد در این بخش از سلامت پوست و موی نمناک روش های طبیعی را برای داشتن موهای زیبا به اشتراک می گذاریم. این نکات زیبایی ساده را دنبال کنید که همگی آنها تایید شده هستند و علمی.
ادامه مطلب
از حدود یک ماه پیش که تصمیمم جدی شد اصلا تصورم این نبود که به این سرعت و به این سهولت به نقطه ای که الان ایستاده ام می‌رسم. به طرز اعجاب آوری کارها غِیباً طوری خوب پیش می رفتند که حالت ایده آل متصوره ام هم پیششان کم می آورد. 
غیباً خانواده ام راضی به ازدواجم در سنی شدند که اکثر هم وطنانم آن را برای ازدواج زود می دانند، غیباً تمام خانواده ام بی چانه زدن قبول کردند و غیباً یک شغل جدید برایم دست و پا شد.
و دیروز...
مادرم، خواهرم و امیر رضای یک سال
از حدود یک ماه پیش که تصمیمم جدی شد اصلا تصورم این نبود که به این سرعت و به این سهولت به نقطه ای که الان ایستاده ام می‌رسم. به طرز اعجاب آوری کارها غِیباً طوری خوب پیش می رفتند که حالت ایده آل متصوره ام هم پیششان کم می آورد. 
غیباً خانواده ام راضی به ازدواجم در سنی شدند که اکثر هم وطنانم آن را برای ازدواج زود می دانند، غیباً تمام خانواده ام بی چانه زدن قبول کردند و غیباً یک شغل جدید برایم دست و پا شد.
و دیروز...
مادرم، خواهرم و امیر رضای یک سال
امروزه محبوبیت کاشت ابرو در سطح جهان،
بخصوص نزد خانم ها در حال افزایش است پیوند ابرو یکی از سخت ترین کارها از
نظر زیبایی شناسی شناخته شده است از این رو بسیاری از افراد جهت درمان
ابرو، کاشت ابرو و یا پرپشت کردن ابرو به کلینیک کاشت ابرو مراجعه می کنند
کاشت ابروی طبیعی باید به وسیله یک متخصص مجرب انجام شود و زمان تقریبی این
عمل هم معمولا بین 2 تا 4 ساعت طول می کشد.

روش های پرپشت کردن ابرو
روش های دیگری برای پرپشت نشان دادن ابرو
وجود دارد مانند
اگر به فکر پرپشت شدن مژه های خود هستید می‌توانید از روش‌های خانگی که در این مطلب به آن‌ها اشاره شده است استفاده کنید.
پرپشت شدن مژه
مژه ممکن است به دلیل تغذیه نامناسب، استفاده از مواد آرایشی یا بیماری آسیب ببیند و بریزد. بدون نیاز به کاشت و اکستنشن مژه مصنوعی، می‌توانید مژه‌های خود را تقویت کنید. رشد مژه حدود یک ماه زمان می‌برد و ارتفاع آن حدود ۱ سانتی‌متر است. به کمک روش‌های خانگی می‌توانید سرعت رشد و ضخامت مژه را افزایش دهید. داشتن مژه
عکس های جدید آرایش قبل و بعد داماد : شیک ترین و زیباترین و جدیدترین
مدل مو و آرایش داماد در قالب عکس های قبل و بعد در گالری تصاویر و فیلم
های داماد در آرایشگاه شاهکار جمع آوری و منتشر شده است . گریم موی داماد
برای پرپشت کردن موهای کم پشت و طاس بخشی از این عکس ها می باشد
قارچ جان افزا
قارچ جان‌افزا، قارچ گانودرما یا قارچ ری‌شی (نام علمی: Ganoderma lucidum) قارچی یک‌ساله از تیره تابان‌پوستان (Ganodermataceae) است که طب سنتی چینی مصرف دارویی دارد.
نام محلی این قارچ در چین، لینگ زی؛ در ژاپن، ری‌شی و در کره، یونگ زهی می‌باشد. چینی‌ها معتقدند که این قارچ نماد زندگی شاد، شانس، سلامتی و طول عمر و حتی جاودانگی است. این قارچ در طب سنتی، جهت درمان بی خوابی، تنگی نفس، تقویت حافظه، بیماری‌های کلیه و کبد، ورم مفاصل، آسم مورد استفاده
فروش سگ پامرانین سالم ، سگ پامرانین با قیافه بامزه و خندان و خز پفکی و پرپشت و دم برگشته اش یکی از نژادهای سگ محبوب در ایران هست.
تو ایران اونا از روی ظاهرشون اون ها رو به سگ پامرانین خرسی و روباهی تقسیم بندی می کنن!
سگ پامرانین امروزی با این که جثه خیلی کوچیکی داره، از اجداد بزرگ و سورتمه کش اش توی قطب به وجود اومده و تاریخچه ی دراز و خیلی خیلی جالبی داره.
از اونجا که این سگ ها بسیار باکزه و جالبن ، تقاضا برای فروش سگ پامرانین سالم بین دوستداران
سرم موی بلک بری حاوی سلول بنیادی قطع ریزش مو رویش مجدد مو قطع ریزش مو
تحریک سلولهای پاپیالی پوست سر
افزایش گردش خون و در نتیجه تقویت پوست سر
تقویت موها
افزایش طول عمر مو
ضخیم شدن و پرپشت شدن موها
استحکام ریشه و ساقه مو
لیفت و لمینت مژه یکی از روش­های زیبایی محسوب می­شود و امروزه بسیاری از بانوان این روش را برای بلند شدن و پرپشت شدن مژه­های خود مورد استفاده قرار می­دهند. این روش مناسب افرادی است که از مژه­های کوتاه خود ناراضی­اند و به دنبال راهی برای زیباتر نشان­دادن چشم­های خود می­گردند.
ادامه مطلب
راهکارهای پرپشت شدن مو
اگر می خواهید موهای پرپشت و براقی داشته
باشیید حتما از روش های زیر استفاده کنید.
استفاده از یک شامپوی پر پشت کننده و حالت
دهنده
در صورتی که فرد تمایلی به استفاده از اکستنشن
ها و امتحان مواد مکمل نداشته باشد می تواند از روش امتحان شده پرپشت شدن مو یعنی استفاده
از شامپوی پر پشت کننده و حالت دهنده بهره گیرد.دوین تات، آرایشگر معروف در سالن زیبایی
SCK و سفیر برند تجاریRowena beauty می گوید: “من ترجیح می دهم جهت
ساخت بافت مو و حجیم و
خوب باید بگم که از دیشب هی دستمو می برم پشت سرم تا گیره رو از سرم باز کنم! (مخصوصا موقع خواب) و بعد می بینم آشِ چی؟ کشکِ چی؟ موهامو کوتاه کردم گیره کجا بود :) 
شبیه این قضیه هنوز در مورد عینک برام پیش میاد 
تو خونه بابا مخالفت کرد با موهام داداش بزرگ گفت خوبه و بهتر از قبلته! داداش کوچیک هم تلفنی بهش گفتم گفت آره بهت میاد! در حالیکه همین داداش کوچیک قبلا هم‌رای بابا بود که دختر باید موهاش بلند باشه (دلم براش تنگ شده) 
دیروز استعلاجی بردم و دیگه نمی
همه دوست دارند، مژه‌هایی پرپشت و زیبا داشته باشند. اما همه به این موضوع توجه نمی‌کنند که مژه‌ها هم مانند پوست و مو نیاز به مراقبت و آب‌رسانی دارند. حتی اگر از ابتدای تولد مژه‌های پرپشتی نداشته باشید با مراقبت صحیح از مژه‌ها آنها پرپشت‌تر و زیباتر خواهند شد. اما برای پرپشت شدن مژه چه باید کرد؟ در این مقاله شما را با ۳ روش کاربردی و آسان خانگی برای پرپشت شدن مژه ها آشنا خواهیم کرد.

استفاده از روغن برای پرپشت شدن مژه ها 
وازلین 
وازلین مانن
فکر کنم تنها کراش دوران کودکی نوجوانی و جوانیم همین کوروس خواننده بود.
دقیقا قیافه ش کپی یکی از عموهام بود، ولی این کوروس سیا میا بود :)))))

به نظر من، چون پدر و مادر و خانواده اولین کسانی هستن که ادم میبینه و باهاشون زندگی میکنه و ناخوداگاه ازشون الگو میگیره، طبیعیه که موی هر پسری که باهاش اشنا میشی شبیه خانواده پدر و مادرت باید باشه (پرپشت، صاف تا حدی، و دادن بالا).
:))))

من کوروسو واقعا دوست داشتم.

کوروش جوان رو نه، کوروس پیر رو هم نه. همین ک
اسطوخودوس
گیاه اعجاب انگیزی است که در سلامتی بدن معجزه می کند! این گیاه جای
سوختگی و نیش حشرات را تسکین می دهد، خواب راحتی به ارمغان می آورد، به هضم
غذا کمک می کند و یک داروی ضدعفونی کننده ی فوق العاده به حساب می آید. در
مطلب پیش رو شما را با خواص این گیاه شگفت انگیز و نیز روش استفاده آن،
آشنا می کنیم:
ادامه مطلب
عکس جدید من
سسک بیدی
مکان :پارک قیطریه
لذتی که در پرنده نگری هست غیر قابل توصیف است... رفتارهای خاص هر پرنده... آواز مخصوص بخودش... رنگ بالهای منحصربفردش... نوع زندگی و رفتار با همسرش....
وقتی غرق می شوی ناخودآگاه زبانت به تحسین باز می شود از این همه تنوع اعجاب آور.. 
پرنده نگرهای طبیعت گرد معمولا ادمهای دوست داشتنی و ساده ای هستند.. نوع نگاهشان به زندگی خیلی ساده اما زیبا و سرشاز از لطافت است... 
و فتبارک الله احسن الخالقین

برای پر پشت کردن مژه هایتان از محلول های گیاهی خانگی که خودتان می توانید درست می کنید استفاده کنید.
مژه یکی از زیبایی های انسان به شمار می رود.
امروزه افراد برای زیباتر شدن مژه هایشان به آرایشگاه ها می روند و مژه های مصنوعی می کارند و آن ها را بلند تر جلوه می دهند تا زیباییشان چند برابر شود.
همان طور که می دانید بلند کردن مژه ها با محلول های طبیعی نسبت به کاشت مژه می تواند صدمه ویتانی کمتری را به چشم های شما وارد کند.
در این مقاله محلول هایی را

مراقبت از موهای نوزاد
مراقبت از موهای نوزاد و داشتن موهای سالم، والدین بهتر است از شامپوهای مخصوص موهای کودکان
استفاده کنند. زیرا که این شامپوها  PH مناسب برای موهای کودکان را دارند و به موهای کودک
هیچ آسیبی نمی زند.
کرکی، نازکی و کم پشت بودن مو کودکان تا حدود ۵ سالی کاملا طبیعی است و خانواده ها
به هیچ عنوان نباید نگران این موضوع باشند.ساختار موهای ما انسان ها به گونه ای است که
جنس ضخامت تار مو و حتی تراکم موها از ۵ سالگی به بعد شکل واقعی خود
سرمربی بلژیکی تیم ملی همان طور که وعده کرده بود برای دومین مرحله از
آماده سازی ملی پوشان فهرستی اعجاب آور را در دستور کار خود قرار داد. مارک ویلموتس این بار در حالی 23 بازیکن به اردوی آماده سازی تیرماه
دعوت کرد که خبری از ستاره های کلیدی و لژیونر نیست ضمن این که به جای سایر
بازیکنان داخلی همواره حاضر در اردوها نیز مربی بلژیکی فرصت را به سایر
بازیکنان کمتر دعوت شده داد تا توانایی های خود را بروز دهند.
ادامه مطلب

بندرعباس(استان هرمزگان)

شهر بندرعباس تلفظ مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران است. شهر بندرعباس در بخش مرکزی شهرستان بندرعباس قرار دارد و یکی از نام‌های پیشین آن بندر گمبرون بوده‌است.
بندرعباس بزرگترین بندر ایران است که مقدار بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۲۸۷ و تا اصفهان ۹۳۱ کیلومتر است. جمعیت این شهر در فصل‌های مختلف سال متفاوت است. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود
چاقی و اضافه وزن امروزه یکی از مشکلات بسیاری از افراد شده است. به طوری که شیوع آن در تمامی جوامع و گروه های سنی در جهان با سرعتی هشدار دهنده در حال افزایش است. اضافه وزن در مراحل بالاتر باعث بیماری های جبران ناپذیری می شود. استفاده از داروهای صنعتی هم توصیه نمی شود. اما استفاده از دارو ها و مکمل های گیاهی ضرری ندارد. همراه ستاره سبز باشید تا با شما نکاتی اعجاب آور در مورد استفاده از دارو های گیاهی و کاهش وزن به اشتراک بذاریم.
ادامه مطلب
بیشتر افراد برای داشتن موهایی ضخیم و پرپشت و همچنین افزایش سرعت رشد موها از داروها شیمیایی استفاده می کنند اما همیشه نیازی به استفاده از آنها نیست و با استفاده از روش های گیاهی و طبیعی می توانید شاهد همان اثربخشی باشید. در ادامه روش های گیاهی برای رشد سریع مو را معرفی میکنیم پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

عطر شکوفه سنجد 
طبع گرم و تند✅ بدون مواد نگهدارنده✅ خلوص بالا
✅ خواص: ▫️ کاهنده فشار روانی▫️ افزایش شادابی▫️ نشاط▫️ آرامش روانی▫️ افزایش قوه باه بانوان
گل اعجاب انگیز سنجد اولین گیاه کشف شده ای است که دارای ژن جذابیت می باشد.افزایش و تحریک فوق العاده قوه باه (اشتهای جنسی) در بانواناستعمال این عطر برای بانوان مجرد توصیه نمیشود (عطر شکوفه سنجد)

لینک کانال محصولات فروشگاه رمان در پیام رسان ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/277479424C02bb116a12
آموزش گذاشتن مژه مصنوعی
داشتن مژه های بلند و پرپشت باعث جذاب تر شدن آرایش چشم ها میشود, اما برخی از خانم ها از داشتن مژه های بلند و پرپشت محروم اند و میتوانند از مژه های مصنوعی برای مجالس و مهمانی ها استفاده کنند.
اگر شما هم مژه های کوتاهی دارید و میخواهید از مژه مصنوعی استفاده کنید باید روش گذاشتن آن را بیاموزید تا نیازی به آرایشگاه رفتن نداشته باشید.
آموزش چسباندن مژه مصنوعی
برای چسباندن مژه مصنوعی نباید چشم هایتان آرایش داشته باشد, اول با
فلسفه آیینه ی جهان نما است جام جم است.در حقیقت جهانی هم درون ماست و برای دیدن این جهان باید به حکمت روى بیاوریم.باید حیرت زده شویم تا محو تماشای خود شویم. امام حکما افلاطون چنین گفته است که: فلسفه منحصراً با حیرت آغاز می شود، و معلم اول ارسطو نیز گفته است که اعجاب و حیرت است که مردم را به سوی حکمت سوق می دهد.مولانا نیز چنین سروده است:
 ای نسخهٔ نامهٔ الهی که توئیوی آینهٔ جمال شاهی که توئیبیرون ز تو نیست هرچه در عالم هستدر خود بطلب هر آنچه خواهی ک

در افسانه های شرقی قدیم آمده است که یکی از پادشاهان بزرگ برای جاودانه کردن نام و پادشاهی خود تصمیم گرفت که قصری باشکوه بسازد که در دنیا بی نظیر باشد و تالار اصلی ان در عین شکوه و بزرگی و عظمت ستونی نداشته باشد !!!
اما پس از سالها و کار وتلاش و محاسبه ، کسی از عهده ساخت سقف تالار اصلی بر نیامد و معماران مدعی زیادی بر سر این کار جان خود را از دست دادند تا اینکه ناکامی پادشاه او را به شدت افسرده و خشمگین ساخت و دست آخر معلوم شد که معمار زبر دست و اف
روغن کندش یکی دیگر از روغن های پر آوازه در بازار می باشد دلیل محبوبیت این محصول خواص روغن کندش می باشد .
روغن کندش چیست
روغن کندش یک روغن کاملا گیاهی بوده که از گیاه کندش حاصل می شود .
محبوبیت این گیاه به دلیل داشتن خواص ضد آفتاب ، آنتی اکسیدان و تقویت کننده کراتین مو می باشد .
گیاه کندش با ریشه سیاه و برگ های نسبتا سبز رنگ دارای خواص بیشماری می باشد که در طب سنتی کار برد بسیار بالایی دارد .
پودر کندش دارای خواص عطسه آور می باشد .
از کندش بیشتر برا

در زمان مراجعه فرد متقاضی برای پیوند ابرو به کلینیک های تخصصی پوست و مو مراجعه می کند، یک سری انتظارات از این عمل دارد که باید به آن ها توجه شود. کاشت ابروها باید طبیعی باشد و حالت عروسکی که در روش های قدیمی داشت در آن مشاهده نشود. به هر حال متقاضی پیوند ابرو به علت افزایش زیبایی چهره این عمل را انجام می دهد و انتظار نتیجه ی بهتری دارد. حالت خواب در ابرو اهمیت بالایی دارد. ابرو دارای سه بخش و با سه حالت خواب یا رویش موی مختلف است. از این رو در زم
یکی از جدید ترین رو ش ها برای درمان موخوره، تقویت و پرپشت شدن موها، تزریق بوتاکس مو می باشد.
شاید بپرسید بوتاکس مو چیست؟ بهترین مرکز بوتاکس مو در تهران کجاست؟ قیمت بوتاکس مو چقدر است؟
برای کسب اطلاعات مفید در این زمینه پیشنهاد می کنم مقاله "بوتاکس مو چیست | مرکز بوتاکس مو در تهران | قیمت بوتاکس مو" را مطالعه نمایید و یا با مشاورین مرکز زیبایی آوا بیوتی تماس بگیرید.88502120-021
ممکن است که این پرسش برای شما پیش بیاید که آیا داشتن ابروهای پرپشت، زیبا و خوش ترکیب لازم است و در صورتی که فردی چنین باشد آیا دیگران اصلا به این مسئله اهمیتی می دهند؟ پاسخ ما مثبت است چرا که در حقیقت داشتن ابروهای کم پشت یا نداشتن موی ابرو متاسفانه موجب جلب توجه افراد به چهره آن شخص می شود و آن فرد نیز با آگاهی از این مسئله ممکن است به مرور زمان از این مسئله دچار ناراحتی یا حتی افسردگی شود (به ویژه در میان خانمها). اما نگران نباشید چون با رشد عل
در چین نیز زنانی که در دهکده ای به نام Huangluo زندگی می کردند بخاطر داشتن موهای بلندی که متوسط طول آن به ۶ فوت می رسید به شهرت رسیدند.
علاوه بر بلند بودن موهای زنان در این منطقه، موهای این زنان تا سنین میانسالی و پیری سفید نمی شوند.
زنان یائو طول و رنگ موهای خود را بخاطر استفاده از آب برنج در شست و شوی موهای خود می دانند.

خواص آب برنج برای پرپشت شدن موها
یک‌بار حول و حوش شانزده سالگی، وقتی که کسی در خانه نبود، تمام لباس‌هایم را از تن درآوردم و جلو یک آینه‌ی تمام قد، بدنم را از فرق سر تا نوک پا به دقت وارسی کردم. حین آن کار هرچه نقص و کمبود در بدنم بود - یا دست کم به نظر من نقص و کمبود می آمد- در ذهن خود فهرست‌بندیی کردم. برای مثال (و یادتان باشد که این‌ها را فقط به عنوان مثال ذکر می‌کنم) ابروهایم چه پرپشت‌اند، ناخن‌هایم چه شکل خنده‌داری دارند و از این قبیل مسائل. تا جایی که به یاد دارم وقتی به
استاد برای ما نماد همه چیزهایی ست که آراممان می کند... او هنوز بعد از سالها، بیابان به بیابان را در پی تمدن های گمشده این سرزمین در پس نواهای حزن انگیز زنی در قرنهای خاک گرفته، مردی دستار به سر تکیه داده بر درخت انجیر معابد، در پی شکسته های سفال ها و تکه های سنگها و ساروج ها طی طریق می کند. می نشینم به تماشای این قدم های خستگی ناپذیر در جست و جوی هزاره های گمشده و در آسودگی فارغ از هیاهوی دنیای او، خود گمشده ام را جست و جو می کنم، در خطوط اسلیمی کا
1.ریمل رنگی
وقت آن رسیده که یک استراحت کوتاه به ریمل مشکی رنگ خود بدهید و از سبک میکاپ جدید استفاده نمایید. یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین ترندهای میکاپ سال نوی میلادی، استفاده از ریمل رنگی و روشن است. برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر خود هستند باید بگوییم که رنگ صورتی در میکاپ جدید بسیار ترند شده است. ولی اگر به هر دلیلی تمایل به استفاده از ریمل صورتی ندارید، می توانید از سایر رنگ ها مانند آبی که بسیار هم پرط
دستگاه AlterEgo یکی از تازه‌ترین اختراعات بشری در زمینه هوش مصنوعی است که توسط دانشگاه MIT - Massachusetts Institute of Technology آمریکا طراحی شده و اعجاب جهانیان را برانگیخته است.
کافی است تا شما به اینترنت دسترسی داشته و این دستگاه به بدن شما اتصال داشته باشد. 
هر سوالی که از اینترنت دارید را تنها در ذهن خود مرور کنید، جستجو به صورت خودکار و بدون نیاز به مشاهده صفحه نمایشگر انجام شده و جواب را در گوش خود خواهید شنید. 
ادامه مطلب
سگ پامرانین با قیافه بامزه و خندان و خز پفکی و پرپشت و دم برگشته اش یکی از نژادهای سگ محبوب در ایران هست.تو ایران اونا از روی ظاهرشون اون ها رو به سگ پامرانین خرسی و روباهی تقسیم بندی میکنن!این سگ خانگی دارای نژادهای مختلفی می باشد که این نژاد ها بخاطر شباهتی که به دیگر حیوانات دارنداسم های آن حیوانات را به عنوان پسوند بعد اسم خود گرفته اند.یک نوع از این نژاد به خاطر شباهت زیادی که از لحاظ ظاهری به روباه دارد اسم “سگ پامرانین روباهی” را به خو
کیک شکلاتی بدون آرد بله دقیقا این کیک بدون آرد درست می‌شود و اصلا هم پف خود را از دست نخواهد داد. این کیک بسیار مغذی، خوشمزه و پر شکلات است، بافتی شبیه به براونی دارد و به سرعت در دهان ذوب می‌شود.
بهترین کیک شکلاتی بدون آرد و بسیار آسان
کسی را می‌شناسید که شکلات دوست نداشته باشد؟ شکلات راهی به درون قلب دارد و هنگامی که ذوب شده و داخل کیک می‌رود به طرز اعجاب انگیزی خوشمزه‌تر می‌شود. خوردن این کیک به تنهایی لذت بخش است اما می‌توان آن را انوا
در سرزمینی که علی احباب دارداز مردمانی جنگجو ، اصحاب داردکودک دِگر جانی ندارد تا بگوید  لب های خُشکش التماس آب دارد آه از یمن اینگونه بایستی بگویممادر به دستش کودکی بی تاب دارداما جهان در خواب آرامی است انگارکودک کشی و خواب ناز ، اعجاب دارد!مظلومیت تا کی ، بگو دنیا چگونهاشک یتیمان یمن را تاب دارد ؟ای استواران یمن قائم بمانیددنیا عقیق ناب را نایاب داردمی آید آن یاری گر مردان تنهااثبات می گردد جهان ارباب دارد
 شاعر : مهدی یوسفی فرزند عباس اه
سگ پامرانین با قیافه بامزه و خندان و خز پفکی و پرپشت و دم برگشته اش یکی از نژادهای سگ محبوب در ایران هست.تو ایران اونا از روی ظاهرشون اون ها رو به سگ پامرانین خرسی و روباهی تقسیم بندی میکنن!این سگ خانگی دارای نژادهای مختلفی می باشد که این نژاد ها بخاطر شباهتی که به دیگر حیوانات دارنداسم های آن حیوانات را به عنوان پسوند بعد اسم خود گرفته اند.یک نوع از این نژاد به خاطر شباهت زیادی که از لحاظ ظاهری به روباه دارد اسم “سگ پامرانین روباهی” را به خو
سگ پامرانین خرسیبه پامرهایی گفته میشه که: پوزه کوتاه تر، چهره خندان تر و موهایی پرپشت تر و به اصطلاح پرورش دهنده ها تپل تر دارن.سر پامرانین خرسی گرد تر و چشم هاشون به هم نزدیک تره.لازمه بدونین که سگ پامرانین خرسی و روباهی اصطاحاتی هستن که فقط در ایران کاربرد دارن و در کشورهای دیگه به کار برده نمیشن.سگ پامرانین روباهیپامرانین روباهی پوزه کشیده تری داره و چهره اش جدی تر هست.گوش های تیز و صورت کشیده ویژگی های دیگه سگ پامرانین روباهی هستن.سگ پام
پیتاژ مو چیست
پیتاژ مو یا خورد کردن موی سر سک تکنیک کوتاهی مو است برای کسانی که موی پر پشت سنگین دارند مناسب است. این شیوه کوتاهی برای کسانی که مو فر یا مجعد دارند مناسب نیست. در این روش مو به صورت طبقه به طبقه از بالا رو به پایین با قیچی مخصوص کوتاه می شود. تکه های زیرین مو و پشت مو از تکه های جلوی مو بلندتر می باشد.
این روش کوتاهی باعث می شود مو پرپشت و زیبا دیده شود، به خاطر کم حجم شدن مو و سبک شدن سر، در فصل گرما پیتاژ مو بیشتر استقبال می شود. بر
خودروی مفهومی LF-30 لکسوس در توکیو رونمایی شد
شرکت «لکسوس» به تازگی از خودروی الکتریکی مفهومی “LF-30” به عنوان پیش نمایشی بر نسل آینده خودروهای الکتریکی خود در نمایشگاه توکیو رونمایی کرده است. بدون شک فارغ از طراحی اعجاب انگیز LF-30، جذاب ترین ویژگی خودرو استفاده از چهار موتور الکتریکی قرارگرفته در هر چرخ است که در مجموع، 536 اسب بخار قدرت تولید می کنند.استفاده از موتورهای الکتریکی در چرخ ها به لکسوس LF-30 فرمان پذیری خارق العاده ای را می بخشد که با
آنچه در ادامه خواهید خواند روایتی پیرامون نماز و عبادت بر گرفته از کتاب «آداب الصلاه» امام راحل می باشد. توجه در این روایت بلاشک افق های روشنی پیش چشم حق جویان و اهل تفکر می گشاید:
« زهرى گوید:« همراه على بن الحسین علیهما السلام بر عبد الملک بن مروان وارد شدیم. چون چشم عبد الملک بر پیشانى آن جناب افتاد و اثر سجده را بر پیشانى آن حضرت دید اعجاب نموده گفت: اى ابا محمد،...
ادامه مطلب
چگونه مژه مصنوعی بچسبانیم؟

مژه مصنوعی یکی از لوازم آرایشی برای زیباتر کردن آرایش چشم می باشد‎

داشتن مژه
های حجیم و پرپشت در یک آرایش جذاب بسیار موثر است از این رو بسیاری از
آرایشگران برای تکمیل نمودن آرایش از آن استفاده می کنند.
ادامه مطلب
به چهره اش می نگرم، مردی جوان و پرشور و با صورتی روشن ودلگرم؛ که شورِ جوانی را به من نوید میداد. من با اشتیاق او را نگریستم و درانتظارِ رسیدن به او بودم. به چهره ی مادرم و شورِ مهربانی اش نگریستم. پدرم را دیدم که با قامت بلند و موهای مشکی پرپشت کار می کند و چند خانوار را زندگی می بخشد و من افتخار کردم. بی وقفه به اطراف چشم دوخته بودم و منتظرِ روزی جدید بودم که بدانم چه میگذرد. چندین سال گذشت؛ آن مرد رویاهایم دوران جوانی اش را گذراند و من ننگریستم.
پلاسماکار ها یکی از اعجاب انگیزترین اسباب بازی ها هستند. آن ها با نیرویی خارق العاده و باور نکردنی حرکت میکنند. با هدایت پی در پی فرمان پلاسما کار ها به چپ و راست پلاسماکار به طرز خارق العاده ای به سمت جلو حرکت می کند و اگر جهت فرمان را صد و هشتاد درجه بچرخانید با حرکت فرمان به چپ و راست پلاسما کار دنده عقب می رود.این فرمان پر تحرک اما سر انجام کار دست خودش می دهد و خیلی زود خراب می شود. شفت به کار رفته در داخل پلاسما کار با ظرافت خاصی طراحی شده ک
مژه های بلندمواد موجود در چسب های کاشت مژه حاوی فرمالدئید هستند. از این رو کاشت مژه از راه های خطرناک برای پرپشت کردن مژه هاست. در این مطلب راهکارهای طبیعی بلند شدن مژه را آورده ایم. روغن زیتون، نارگیل و بادام را مخلوط کرده و با برس تمیز به مژه هایتان بمالید. از ریشه شروع کرده و 5 ثانیه برس ریمل را نگه دارید. 4 تا 5 بار پیش از خواب این کار را انجام بدهید. روغن بادام منبع غنی ویتامین های E، A و B است. همچنین مژه ها را نیز تقویت می کند. می توانید رشد مژه
مژه های بلندمواد موجود در چسب های کاشت مژه حاوی فرمالدئید هستند. از این رو کاشت مژه از راه های خطرناک برای پرپشت کردن مژه هاست. در این مطلب راهکارهای طبیعی بلند شدن مژه را آورده ایم. روغن زیتون، نارگیل و بادام را مخلوط کرده و با برس تمیز به مژه هایتان بمالید. از ریشه شروع کرده و 5 ثانیه برس ریمل را نگه دارید. 4 تا 5 بار پیش از خواب این کار را انجام بدهید. روغن بادام منبع غنی ویتامین های E، A و B است. همچنین مژه ها را نیز تقویت می کند. می توانید رشد مژه
کاشت ابرو چگونه و برای چه کسانی انجام می گیرد ؟
کاشت یا ایمپلنت ابرو به فرآیندی گفته می شود که فولیکول های مو از بخش بانک مو برداشته شده و به ناحیه ی ابرو انتقال داده می شود.
گرافت های مو که به این ناحیه انتقال داده شده اند، در طی یک پروسه ی چندین ماهه رشد کرده و یک ابروی پرپشت و استاندارد را برای بیمار به وجود می آورند.
پیوند ابرو با تکنیک های پیشرفته و ابزار تخصصی توسط پزشک متخصص یا فوق تخصص انجام می گیرد.دلایل متعددی مانند برداشتن ابرو از یک
خرید انگشتر عقیق یمنی اصل کد 3129 

قیمت : 478000 تومان

برند : Ahad-Gallery

خرید پستی انگشتر عقیق یمنی اصل کد 3129 

قیمت انگشتر عقیق یمنی اصل کد 3129 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

انگشتر عقیق یمنی اصل با کد 3129 یکی دیگر از سری تولیدات دست ساز گالری احد بوده که عبارت "یا حسن غریب مدینه" با خطی بسیار زیبا و  دل نشین  بر روی
کشیدن و پرکردن ابرو با مداد به مهارت خاصی نیاز دارد تا شما به ابروهای دلخواه تان برسید, مراحل کشیدن ابرو با مداد را در ادامه ملاحظه کنید. شیوه صحیح کشیدن ابرو با مداد

ابرو یکی از عناصر زیبایی مهم در چهره می باشد. بعضی از خانم ها به طور طبیعی یا به واسطه برخی از عوامل ابروهای تو خالی و اندکی دارند. از طرفی همه خانم ها وقت رفتن به سالن ها و هزینه بالا را ندارند. بهترین کار استفاده از روش های آسان ولی کاربردی طراحی ابرو در خانه است. در این مطلب ای
طرز صحیح ریمل زدن برای داشتن چشمهای زیبا وجذاب
زیبایی و آرایشریمل یکی از پرکاربردترین وسیله های آرایشی است ولی برخی از افراد با طرز صحیح ریمل زدن آشنا نیستند، از این رو پرشین وی در این بخش طرز صحیح ریمل زدن برای داشتن چشم هایی جذاب را آموزش می دهد.
ریمل یکی از پرکاربردترین لوازم آرایش است که به منظور تیره کردن، پرپشت نمودن مژه ها و درشت نشان چشم ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده صحیح از ریمل باید یک سری نکات آرایشی را رعایت کرد تا آ

ساعت دوازده شب سوار اتوبوس شدیم و صبح حول و حوش ساعت هفت صبح اصفهان بودیم .
با ترانه معروف میخوام بِرم به اصفهان که از پخش کننده راننده صدایش به گوش می رسید و در حالیکه گردنردیم بخاطر خواب بر روی صندلی اتوبوس کاملا خشک شده بود و حرکت نمی کرد بیدار شدم بالاخره در نصف جهان بودیم!
شاید باورتان نشود ؛ سالها بود که می خواستم به اصفهان بروم و هرگز فرصت و شرایطش پیش نیامده بود.
حالا اگه به حساب خلوتی صبح جمعه ها نگذاریم اولین چیزی که در بدو ورود نظرم
می خواهم خانه مادربزرگم را بخرم.
۱.هم کوچک است هم جادار. 
۲.اگر بخواهی به خانواده است نزدیک باشی، می روی توی هال.اگر خواستی تنها باشی میروی توی اتاقی که از انیکی اتاق دورتر است.
۳.اشپزخانه اش کوچک است.راحت می‌شود ظرف ها را جمع کرد از سر سفره.
۴. یکجور حس خوابالو گونه و نرمالو و گرمالودارد.
۵.همسایه هایش مثل همسایه های قدیمی اند.
۶.ما عوض شدیم. مامان، بابا، باران، من، همه عوض شدیم. خانه مان، وسایلمان، مدرسه مان، بارها عوض شدند. ولی مادربزرگ و خانه
آلاسکن مالاموت سگی است با بدنی بزرگ از نواحی شمالی همراه با پوشش دولایه ضخیم و دم پرپشت فر خورده. دارای ساختار فیزیکی ایده آل، جثه سنگین و نیرومند، صورت پهن و در مجموع چهره بسیار زیبایی دارد. گوشها ایستاده هستند و چشمهای بادامی، سیاه و کوچک دارد . پاها پوشیده شده از مواست بلندی موها حدود ۲ تا ۳ سانتی متر می باشد و در رنگ سفید، سیاه و سفید و خاکستری دیده می شود اما باید توجه داشت که پاها باید حتماً سفید رنگ باشند.
مالاموت بسیار باوفا و با ذکاوت
ابروها تاثیر بسیاری در زیبایی چشمان و صورت دارند. در برخی موارد ابروها شکل طبیعی شان را از دست می دهند. قسمت هایی از آنها خالی می شود که در ادامه راه های دستیابی به ابروهایی پرپشت را آورده ایم.به طور کلی ابروها قابی برای چشمان محسوب می شود. ابروهایی زیبا می توانند حالتی زیبا به چشمان بدهند. قابل اعتمادترین راه برای دستیابی به ابروهایی زیبا، روش های طبیعی است. ضخامت بیشتر ابروها با وازلینوازلین می تواند رشد ابروها را سرعت ببخشد. روغن زیتون و
دلایل مو ریزش مو و کاشت مو
ضربه روحی و عاطفی در  پزشکا

در کنار نتایج فیزیکی که ریزش مو به دنبال دارد، می توان از لحاظ روحی و عاطفی ضربه بزند. پیدا نکردن راهی برای رفع ریزش مو و طاسی سر می تواند باعث افسردگی و ایجاد اضطراب شود. افرادی که بیشتر در معرض عموم قرار دارد، وجود این مشکل می تواند بر روی روابط و زندگی شان نیز تاثیر بگذارد.
مو قسمت مهم زیبایی ظاهر فرد است. بخاطر همین داشتن موهای پرپشت و سالم به معنای جوانی و سرزندگی است. درحالی که نبودن
دست های تپل خجالتی اش را قایم می کرد. دست های کوچک، پاهای کوچک که هی صدای ریتمیک دست کوچولو، پا کوچولو، گریه نکن بابات میاد را در ذهنم می خواند با صدای کودکانه و زیبا و شیرین. 
می دانستم گریه می کند. گریه که حتما نباید اشک داشته باشد، بازتابی در چهره داشته باشد! گریه ی بدون علائم هشدار دهنده هم وجود دارد.
دختر بودن یک چیز اعجاب انگیز است. بی نظیر است. نمی گویم خوب است یا بد. نمی گویم باید باشد یا نباشد. فقط بدانید دختر بودن از عجایب کشف نشده ی موجو
پرده اول : بنزین گران می شود
پرده دوم : همه مردم شاکی از این وضع به داخل خیابون میاند و معترض به این وضع
پرده سوم : معلوم نیست چه خبر اشرارند یا دولتی ها که هر کدام یک جا را اتیش میزنند و به پای مردم ثبت می کنند
پرده چهارم : صحنه های اعجاب انگیز که هر موقع اعتراض مردم از تلویزیون می بینیم که یه عده قران اتیش میزنند و اموال عمومی را خراب می کنند (اقا من فهمیدم این اشرار مغز ندارند جون میدونند وقتی به دین و مذهب مردم توهین بشد دو دستگی میشد چرا باز ای
نظیر سرعت در نسبیت خاص می‌شود چهار-سرعت، یک چهاربردار که مولفه صفر یا زمانی آن dt/ds است و مولفه مکانی آن dx/ds که ds تغییر ساعت متحرک است و در رابطه معروف متریک صدق می کند:
ds2=dt2-dx2
با وجود این که چهار سرعت قرار است نقش سرعت را بازی کند و ضرب جرم در چهار سرعت است که چهارتکانه را شکل می‌دهد اما تفاوت‌هایی جدی در نسبیت خاص وجود دارد: اولین تفاوت این است که اندازه چهارسرعت (اندازه مینکوفسکی) همیشه ثابت است! در حالی که در دنیای کلاسیک سرعت آشکارا تغییر م
روغن هسته انار آرترینا
روغن غیر خوراکی هسته انار آرترینا
شماره پروانه سیب سلامت: 35/ظ/1075 *درباره محصول- ایران بزرگ‌ترین تولیدکننده انار در دنیاست و بهترین کیفیت روغن هسته انار را دارد.اگر پوست شما چین‌وچروک و لک افتاده و نیاز به لایه‌برداری دارد روغن هسته انار آرترینا بهترین پیشنهاد برای شماست. این روغن حاوی درصد مناسبی پونیسینیک اسید است که بدون ایجاد تحریکات پوستی لایه‌برداری عمیقی را بر روی پوست انجام می‌دهد. این امر موجب افزایش سرع
۱٫ کاهش پیش فعالی کودک با روغن زیتون:اختلالات پیش فعالی یا ADHD در کودک به دلیل کمبودهای موجود در بدن آن ها، به طور فزاینده ای در حال افزایش است. با اینکه هنوز هم علت این اختلالات در کودکان ناشناخته می باشد، اما این اختلالات می-تواند در مدرسه برای کودک شما به یک کابوس ترسناک تبدیل شود. روغن زیتون به عنوان بهترین راه مقابله برای اینگونه کودکان که دارای علائم اختلالات پیش فعالی یا ADHD هستند، عمل خواهد کرد.۲٫جلوگیری از بروز بیماری های قلبی و عروقی
قسمت سوم خواص دارویی اعجاب انگیز آلوورا 
برای مطالعه قسمت های قبلی به پست های پیشین وبلاگ مراجعه کنید 
برای خرید اینترنتی آلوورا به پیج اینستاگرام ما مراجعه فرمایید یا با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمائید 
09900573006
09900573007
قسمت سوم :
آلوئه ورا در درمان زخم ها و جراحت ها و سوختگی:ژل این گیاه دارای آنزیم های گلوکوماناز، آرابینانز، گالاکتاز است که در درمان سوختگی و جراحات بسیار مناسب است. این ماده روند درمان بسیاری از جراحات پوستی از جمله زخ
تقریباً برای هر مشکلی طب سنتی راه‌کاری دارد؛ ازجمله درمان ریزش مو!
با جستجو در طب سنتی، بهترین روش برای جلوگیری از ریزش مو، درمان ریزش مو با طب سنتی و بدون استفاده از شوینده‌های شیمیایی و راه پرپشت شدن سریع موهای سر را یافتیم و در این مطلب آن را با شما به اشتراک می‌گذاریم
بهترین راه درمان ریزش مو با طب سنتی
به گزارش مجله دلتا؛ ریزش مو و کم پشتی موی سر را امروزه بیشتر افراد تجربه می‌کنند. تغییر الگوی رفتاری و رژیم غذایی انسان های دنیا مدرن ن
دانلود فیلم Fantastic Return to Oz 2019
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : انیمیشن, خانوادگی, ماجراجویی
کارگردان : Fyodor Dmitriev
ستارگان : Dmitriy Dyuzhev, Konstantin Khabenskiy
سال : 2019
کشور : روسیه
سازندگان : Aleksandr Boyarskiy,Jeffrey Hylton
مدت زمان : 1 ساعت و 17 دقیقه
دختری به‌نام دوروتی که در ایالت کانزاس زندگی می‌کند براثر گردباد به سرزمین اعجاب آور اوز پرتاب می‌شود او باید به دیدن جادوگر شهر اوز برود تا بتواند به منزل خود بازگردد. در بین راه با مترسک ، آدم آهنی و شیر ترسو آشنا می

کلبه ای خواهم ساخت ...در دیاری که در آن ، ردّی از آدم ها نیست .هیچکس آنجا نیست ...دور خواهم شد از این شهر ، از این حصر ، از اجبار ، جنون ...میله های قفسِ عادت را ؛به درَک خواهم داد ،
و به خورشید ، سلام ... و رها خواهم شد ،و رها خواهم زیست ...بوف ها ، در دلِ شب همدمِ تنهاییِ منماه ، امّیدِ شب ورود ، لالاییِ من ...خاکِ اطراف من از ریشه ی گل ها لبریز ،
بیشه ام غرق در آرامش اعجاب انگیز ...آسمان ها آبی .شاپرک ها خندان .و زمین ، سبز و دلم بی خبر از بیتابی ...دل به در
در این مطلب راهکارهای افزایش جذابیت چشمان را شرح داده ایم که مطالعه آن خالی از لطف نیست. محو کردن افتادگی پلک هابرای از بین بردن افتادگی پلک ها، حد فاصل متناسبی، به وسیله سایه ملایم کم رنگ ایجاد نمایید. از بخش بالایی گوشه پلکتان کار خود را آغاز کنید. سایه را از بالا به پایین به طرف چپ پلک خود بزنید. پس از آن به طرف گوشه بیرونی چشم به طرف چین پلک بزنید.مژه های خود را پس از دوش گرفتن فر کنید. همواره پس از حمام، مژه های خود را با استفاده از فرمژه ف
چگونه بینی خود را با گریم کوچکتر نشان دهیم؟
در ابتدا به عنوان پیش زمینه لازم است کارهایی را انجام دهید که به شرح زیر است
۱ – صورت خود را با شوینده مورد نظرتان کاملا پاک کنید و بعد با آب ولرم بشویید وآن را کاملا خشک کنید .
۲ – پنبه را با کمی مرطوب کننده آغشته کنید . بعد اضافی های آن را از پنبه بگیرید تا زیاد مرطوب نشود ، بعد با پنبه تمام صورت خود را با آن پاک کنید به غیر از ناحیه دور چشم ها و لب ها .
۳ – بعد مقداری کرم پودر مورد نظرتان را روی پد بریز
کاشت مو برای موهای کم پشت
>> کاشت مو برای موهای کم پشت
بیشتر افراد باور بر این دارند که در صورت طاسی کاشت مو را باید انجام دهند ولی یکی از راه های درمان موهای کم پشت و تبدیل آن ها با موهای زیبا و پرپشت کاشت مو می باشد. کاشت مو برای موهای کم پشت می تواند زیبایی بیشتری را برای فرد به ارمغان آورد.     کم پشتی مو یکی از مشکلاتی می باشد که خانم ها و آقایان به دلایل مختلفی اعم از ژنتیک در آن ها به وجود می آید، بیشتر افراد از این موضوع رنج برده و نمی تو
هر سال دم عید که میشه کلی هدف جدید برا خودم میچیندم و با کلی اامید و ارزو میرم به سمت شروع سال جدید ، ولی هر سال یکنواخت تر میشه و نمیشه اونی که می خواستم ! ولی امسال سال تغیر من هست و به سمت ارزو هام خواهم رفت

هشت لبخند نود و هشتی :

اوم خب راستش کمتر زمانی میشه من پیدا کنی که نخندم ، بعضی وقتا حس میکنم شاید یکم خلم

و بگم که این حافظه ضعیف منو یاری نمیده ولی خب می نویسم :

اولیش : وقتاییی که منو مامانم با کل کل همو اذیت میکنیم تا یکی اون یکیو ضا
سلام همراهان گرامی
این مطلب رو من روز 18 تیرماه نوشتم که با توجه به تغییرآدرس وبلاگم تصمیم گرفتم دوباره منتشرکنم
داروی با ساختارDNA مصنوعی
وقتی صحبت ازسیستم هشت حرفی از مولکول DNA به نام Hachimoji شد که قابلیت ذخیره اطلاعات در DNA را دو برابر میکند.
شنیدن خبر چند روز پیش تولید اولین نمونه دارویی با استفاده از DNA مصنوعی توسط محققان دانشگاه مونیخ، که میتواند سه داروی
متفاوت را در خود جای دهد، چندان اعجاب آور نیست.
از زمانی که فلویدرومسبرگ در شرکت سین ت
در عجبم از تو که این همه سوخته ای و این همه ساخته ای 
در عجبم از تو که در سوختن اسباب کاملا سوختن برایت فراهم بوده و در ساختن هم خودت هیچ کم از کمال کار نگذاشته ای
در عجبم از تو و آن خیزابهایی که در تو سر بر می آرد چه سهمگین اند! باز اگر بی رگ بودی .....
در عجبم از تو و این منظومه کاملا بغرنجی که تو را ستاره آن کرده اند....سیاره هایی که گرد تو می گردند هر یک خورشیدی را کله پا می کنند.
در عجبم از تو...پیش نیامده بود در این سی وشش سال زندگی کسی این همه اعجاب
سلام همراهان گرامی
این مطلب رو من روز 18 تیرماه نوشتم که با توجه به تغییرآدرس وبلاگم تصمیم گرفتم دوباره منتشرکنم
داروی با ساختارDNA مصنوعی
وقتی صحبت ازسیستم هشت حرفی از مولکول DNA به نام Hachimoji شد که قابلیت ذخیره اطلاعات در DNA را دو برابر میکند.
شنیدن خبر چند روز پیش تولید اولین نمونه دارویی با استفاده از DNA مصنوعی توسط محققان دانشگاه مونیخ، که میتواند سه داروی
متفاوت را در خود جای دهد، چندان اعجاب آور نیست.
از زمانی که فلویدرومسبرگ در شرکت سین ت
ترمیم مو به زبان ساده
⁣_________⁣ترمیم مو سریع ترین و بهترین روش برای پرپشت کردن قسمت خالی سر می باشد که نیازی به عمل جراحی، برش و بخیه و سوراخ کردن سر ندارد، ⁣این روش هیچ گونه محدودیتی ندارد یعنی قسمت خالی سر کم یا زیاد باشد به طور کامل پوشش میدهد و تراکم ( کم پشتی یا پرپشتی ) آن بستگی به سلیقه شخص دارد، در روش ترمیم مو به سبکhrt نیازی به بانک موی شخص نیست و ما از موهای صد در صد طبیعی با توجه به رنگ و جنس موی شخص استفاده می کنیم. که این روش برای رفع طا
همه خانوم ها دوست دارند موهای سالم ، زیبا و پر زرق و برق داشته باشند اما گاهی ممکنه به دلیل استفاده از محصولات بی کیفیت، روش مراقبت نادرست از موها و ... مشکلات زیادی برای موها ایجاد بشه و زیبایی موها رو تحت تاثیر قرار بده!
استفاده ازماسک مو  و به خصوص ماسک موهای خونگی میتونن تا حد زیادی مشکلات مربوط به موها رو برطرف کنند و موهایی سالم تر و زیباتری رو براتون به وجود بیارن. نور خورشید، محصولات شوینده، رنگ مو، آلودگی هوا و ... همگی میتونن باعث آس
شوق دانستن از تردید زاده می شود؛ نه از ندانستن.
نمیدانم جمله فوق را کجا و از چه کسی خوانده ام. اما اگر مغز انسان پرینتر داشت شک ندارم صدها صفحه کاغذ از سوالات و موضوعات نیمه کاره از مغز من خارج می شد. انگار داخل ذهنم انفجار نظرات رخ داده در صورتی که توقع دارم این انفجار یک انفجار عظیم اطلاعات باشه. اما به شکل تاسف برانگیزی این طور نیست. انگار افکارم بین دو سر طیف لذت و روان خوش مانده اند. یعنی مانند اینکه من سی هزار تومان پول دارم، با این پول میت
ماینوکسیدیل و تقویت ابرو
>> ماینوکسیدیل و تقویت ابرو
تقویت ابرو با داروی ماینوکسیدیل که برای درمان ریزش مو در مردان و تقویت ابرو در خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد جز داروهایی است که بیشترین کارایی را در بین داروهای تقویت کننده ی مو و ابرو دارد.     این دارو برای اکثر افراد شناخته شده است و حداقل اسم آن را شنیده اند. این دارو مصرف زیادی در کشورهای مختلف به خصوص برای درمان طاسی موی مردانه دارد و اخیراً تقویت ابرو نیز به کمک آن در تمام دنیا
روغن زالوی اصل را چگونه بشناسیم؟
افراد بسیار زیادی در سطح کشور در حال حاضر از روغن زالوی اصل leech oil استفاده می کنند اما این سوال برای بسیاری از مشتاقان استفاده از این فرآورده زالوی طبی وجود دارد که روغن زالوی اصل را چگونه بشناسیم؟آیا شما تا به حال از روغن زالو استفاده کرده اید و آیا از خواص اعجاب آور این محصول طبیعی مطلع هستید؟ در زیر به گوشه ای از خواص اعجاب آور این محصول گرانبها اشاره کرده ایم.
خواص روغن زالوی اصل:
۱- حجم دهنده اندام کوچک مان
ابروها
اگر به دنبال روشی آسان و کاملا طبیعی برای پهن شدن ابروهای خود هستید، روش های زیر را امتحان کنید و با بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران همراه باشید.
روغن کرچک
روغن کرچک ، برای کاهش رفع چروک های دور چشم است با ماساژ روغن کرچک بر روی ابروها و البته مژه ها ، شاهد رشد موهای جدید باشید.
 آب پیاز
آب پیاز، آب پیاز با داشتن سولفور و افزایش گردش خون ، به ضخیم شدن مو کمک خواهد کرد. بسیار موثر برای پر پشت کردن ابروهای نازک شده است.
روغن نارگیل
زیبایی چشم و ابرو تاثیر بسیار شگرفی در زیبایی دارد و نباید به راحتی از تنظیم و زیبایی آن ها گذشت. معمولا در کلاس های آموزش آرایشگری به این نکته یعنی زیبایی ابروها در آرایش و گریم صورت تاکید بسیاری می شود. تغییر ابروها می تواند باعث تغییر بسیاری در فرم چهره شود مثلا وقتی ابروهای خود را نازک یا کلفت برمی دارید به فراخور آن چهره ی شما تغییر بسیار زیادی می کند. البته رنگ آن ها مانند تیره و یا روشنی آن ها می توانند چهره شما را تغییر دهند. این روزها ب
زنگ زدم مامان، گفتم کجایی؟ 
گفت دارم میرم خونه داداش بزرگت، ماهی کباب کرده، به منم زنگ زده دعوتم کرده. گفتم باشه خوش بگذره :| بعد دوسه دقیقه زنگ زد گفت داداشت گفته اون آبجی کوچیکه رو هم بیار! (الکی! خود مامان دعوتم کرده بود و یه تیکه فیله ماهی هم از تو یخچالش برا من برداشته بود!) 
منم که تنها بودم و از خداخواسته ، دعوتِ نصفه نیمه رو لبیک گفتم. ازسر بیکاری، نشستیم با محمدحسن-برادرزاده- به بازیای مجازی و نتیجه ی یکی دوساعت بازی 2player games (یه مجموعه ی
جایی می‌خوانم کسی پادکست احسان عبدی پور را به عنوان پادکست خوب معرفی کرده. در اپ پادکستم به دنبال پادکستش می‌گردم و سابسکرایب می‌کنم. تصمیم می‌گیرم آخرین قسمت پادکست به اسم قوطی‌ها را هنگام شستن ظرف‌های ناهار بشنوم. پادکست را پلی می‌کنم، گوشی را بر روی کابینت قرار می‌دهم. دستکش‌ها را دستم می‌کنم. و پس از چهل ثانیه، احسان عبدی پور صحبت می‌کند و من سرگیجه می‌گیرم.
صدا، صدای توست.
لهجه، لهجه‌ی توست.
چطور می‌شود؟ انقدر شباهت چطور ممکن ا
باربری تهران از جمله قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکتهای حمل بار در ایران به شمار می اید حمل انواع بار به صورت درون شهری و بین شهری از تهران به اقصی نقاط ایران را در برنامه دارد. حمل بار از تهران به جهرم نیز از این دسته به شمار می آید.باربری تهران یکی از معتبرترین شرکتهای حمل بار در صنعت حمل و نقل کشور می باشد که از سالها قبل فعالیت خود را با برند تجری نتسان آغاز نموده است و همکنون توانسته به عنوان یکی از محبوبترین و مورد اعتماد ترین شرکتهای بار
ماسک گیسو با کشک :
بهترین شامپو برای ریزش مو
مواد مایحتاج :

1 فنجان کشک
دو قاشق غذاخوری پودرآملا
کشک به جهت داشتن ویتامین ب5 ، د به تندرست ، تقویت ساقه گیسو و رفع شوره راز امداد می‌کند علاوه براین آملا درین ماسک به پرورش موی و ارتقا ویتامین ث پوست راز امداد می نماید.

شیوه به کار گیری :

این دو مواد را تا‌هنگامیکه به طور کامل قابل انعطاف شود، مخلوط فرمائید و بعد از آن روی پوست راز و گیسو بمالید.

وقتی که موهایتان کاملا پوشیده گردیده، ماسک را
لوسیون مو بهاره
240,000تومان 198,000تومان

لوسیون مو بهاره با فرمولاسیون گیاهی و ویتامینه با رساندن مواد مغذی به فولیکول­‌های مو و حفظ رطوبت سطح پوست سر باعث تقویت و رشد مو می­‌شود.
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.  

موهای سر یکی از فاکتورهای زیبایی به شمار می‌روند و همیشه یکی از دغدغه‌های افراد در زمینه زیبایی چهره مربوط به سلامت، شادابی و درخشندگی موهایشان است. با وجود محصولات متنوعی که در زمینه
در کارِ مسیح به چه چیزی باید دقت کرد؟ به تکنیک‌های او. وقتی که حرف می‌زند یا نمی‌زند. که او چه‌طور و با چه فرمول‌هایی اعجاب می انگیزد و نابود می‌کند.
کارِ او بسیار ساده، غریزی و هوشمندانه است. تغییرِ جزئیات و چیدنِ عناصر در صحنه. به طوری که نه قابلِ رد باشند نه قابلِ اثبات. مسیح بسیار هوشمند است. (به آخرین جمله‌ای که نوشتم برمی‌گردم و نگاه می‌کنم. قلب‌ام می‌لرزد و وهمی سفید و گنگ به مردمکِ چشم‌ام تجاوز می‌کند.) و می‌داند که هیچ‌گاه نبای
روش های تقویت قسمت های خالی ابرو

استفاده از روغن زیتون، نارگیل، گردو و بادام باعث می شود که ابرو ها پر پشت و حجیم شوند.
معمولا زمان هایی قسمت‌هایی از ابروها خالی می‌شود و این باعث می‌شود ابروها حالت طبیعی خود را از دست بدهند. بنابراین برای رویش مجدد ابروها، مصرف برخی روغن‌ ضروری است. گاهی پیش می‌آید که قسمت‌هایی از ابروها خالی می‌شود و این باعث می‌شود ابروها حالت طبیعی خود را از دست دهند.
بنابراین باید موهای ابرو را تحریک کرد تا مجدد ر
لوسیون مو بهاره
240,000تومان 198,000تومان

لوسیون مو بهاره با فرمولاسیون گیاهی و ویتامینه با رساندن مواد مغذی به فولیکول­‌های مو و حفظ رطوبت سطح پوست سر باعث تقویت و رشد مو می­‌شود.

موهای سر یکی از فاکتورهای زیبایی به شمار می‌روند و همیشه یکی از دغدغه‌های افراد در زمینه زیبایی چهره مربوط به سلامت، شادابی و درخشندگی موهایشان است. با وجود محصولات متنوعی که در زمینه
کاشت مو چیست
کاشت مو روشی مناسب بزای افرادی است که دچار ریزشی موشدید شده اند کاشت مو در حقیقت  برداشت ریشه‌های مو از قسمت‌های پرپشت مو و کاشت در قسمت‌های کم پشت است می توان گفت که این روش در حقیقت ساده‌ترین ونتیجه بخش ترین روش  درمانی برای افزایش رشد مومعرفی شده است. در سالهای اخیر روشهای زیادی برای کاشت مو معرفی شده است.

کاشت مو در چه نواحی ازبدن انجام می شود
می توان گفت که ازمزیت‌های مهم عمل کاشت عدم محدودیت در ناحیه کاشت است . کاش
پر کردن نقاط خالی ابرو و حالت دهی ابروها یکی از قدم های مهم در داشتن آرایش زیبا و کامل محسوب می‌شود و این در حالی است که اگر نکات لازم را رعایت نکنید ممکن است چهره نامناسبی برای تان به وجود بیاید. نقش ابروها در آراسته به نظر آمدن چهره بسیار پررنگ هستند و باید سعی کنید بهترین حالت را برای آنها ایجاد نمایید.
انتخاب رنگ مناسب یکی از بزرگترین و مهمترین شروط برای طراحی ابرو محسوب می شود . بهتر است رنگی را انتخاب کنید که همرنگ با ریشه ابروهایتان با
زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
داشتن موهای بلند و پرپشت برای خانم ها یکی از مواردیست که به شدت بر جذابیت آنها می افزاید و برای همین داشتن موهای پرپشت و بلند، آرزوی خیلی‌ها، به ویژه خیلی از آنهایی است که ظاهر چهره‌شان برایشان اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.
البته که نگهداری از موی بلند، (آموزش شینیون) مرارت ها و تلاش های خاص خود را دارد، اما برخی این سختی و تلاش را به جان می خرند تا زیبایی شان را دوچندان کنند.
اکستنشن مو
اکستنشن مو، روشی است که با ب
تقویت مژه و ابرو

برس زدن ابروها و مژه ها در رشد آن موثر می باشد برای این کار باید با یک برس کوچک و تمیز روزی چند بار مژه ها و ابروها را برس بزنید برای تقویت موهای صورت ازاین روش استفاده کنید:پوسته چوبی فندوق را از آن جدا کرده وبسوزانید خاکستر حاصل را به موی صورت خود ریش،سبیل،ابرو مالیده و خوب ماساژ دهید.

مقداری روغن بادام را با پوسته زیتون مخلوط کرده و بگذارید حدود 3 روز بماند پس از گذشت این مدت حدود 30 دقیقه آن را جوشانده و سپس صاف نمایید
محصول:ایالت متحده امریکا
زبان:انگلیسی
زمان:-

سال انتشار:2015
کیفیت:720

رده سنی:تصمیم گیری با والدین
سبک:درام . فانتزی
بازیگر:Olivia Taylor Dudley . Jason Ralph . Stella Maeve . Hale Appleman
داستان :کاراکتر مرکزی داستان این سریال، کوئنتین کولد واتر، جوانی است که بدنبال یافتن و حضور در دانشگاهی در نیویورک که مختص سحر و جادو می باشد. کوئینتین، جوانی باهوش که از استعداد بالایی برخوردار است و همیشه با دید متفاوتی به دنیای اطرافش نگریسته. او عجیب غریب و یک جورایی هم آدم غیرقاب
 اگر می خواهید یک لایه برداری قوی از پوست تان انجام دهید تا به روشن شدن صورت و حذف سلول های مرده آن کمک کنید، پیشنهاد می کنیم از پوست گردو استفاده کنید. پوست گردو قابلیت های زیادی در لایه برداری و اسکراب پوست دارد.

می‌توانید مقداری پوست گردو یعنی پوست چوبی آن را به‌خوبی آسیاب کرده تا به صورت پودر درآید و آن را در انواع ماسک و کرم های لایه بردار بریزید. این ماسک تمام سلول های مرده را به خوبی از بین برده و رنگ پوست را روشن می کند. همچنین باعث م
تاریخچه شیشه گری
اولین شیشه‌هایی که به دست بشر ساخته شد، به 3500 سال پیش بازمی‌گردد، وقتی که ظروفی از جنس شیشه به دست مصریان و مردم بین‌النهرین ساخته شد و شیشه و شیشه‌گری را وارد تاریخ بشر کرد. برخی مورخان ساخت اولین شیشه را مربوط به 5000 سال پیش از میلاد می‌دانند که در نزدیکی کشور سوریه امروزی اتفاق افتاد.
مطمئناً شیشه‌ای که در آن روزگار برای ساخت وسائل زینتی یا ظروف به کار می‌رفت، شیشه‌ای ابتدایی و غیر شفاف بود که از صیقل دادن برخی سنگ‌ها
سایه چشم اکلیلی جلوه‌ای براق و جذاب دارد. در ادامه چند مدل آرایش چشم اکلیلی را خواهیم دید.
سایه چشم اکلیلی
سایه چشم اکلیلی با انعکاس نور و ایجاد جلوه‌ای براق روی چشم‌ها، درخشش جذابی به چهره می‌بخشد. در این مطلب مجله دلتا، چند مدل آرایش چشم با استفاده از این سایه‌های جذاب را خواهیم دید.
آرایش چشم براق با استفاده از سایه چشم اکلیلی، مناسب جشن‌های مختلف از جمله عروسی، تولد و مراسم‌های رسمی است. شما می‌توانید طیف‌های رنگی مختلف را با هم ترک
آنچه به طور اعجاب انگیز و باور نکردنی زمینه ی نفوذ "رسانه های بیگانه " در بستر خانواده ها را فراهم می آورد، مجموعه ای هدفمند از القائاتی است که از سوی قدرت های استکباری و با هدف نهایی فروپاشی ارکان و پایه های نظام جمهوری اسلامی شکل می گیرد. لذا صهیونیسم رسانه‌ای می کوشد تا در این زمینه از سایر بسترهای عوام‌ فریب خود نیز کمک بگیرد! از تأسیس شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، تهیه و تولید سریال های تلویزیونی با اهدافی خاص و از پیش تعیین شده، تروی
خواص اعجاب انگیز روغن مار اصل :
ایا میدانستید روغن مار اصل میتواند درد های مفضلی و عضلانی شما را درمان کند ؟
با ما همراه باشید تا شما را از خواص این روغن اعجاب انگیز اگاه نماییم .
روغن مار اصل دارای فواید زیادی از جمله از بین بردن طاسی سر جلوگیری از ریزش مو و درمان درد های عضلانی مناسب می باشد .
روغن مار یکی از قدیمی‌ترین انواع روغن‌ها است که استفاده از آن برای درمان بیماری‌هایی مانند تسکین‌ درد مفاصل، تقویت رشد، درمان ریزش مو، افزایش رشد مژ
چطور ابروهای خالی را پر کنیم ؟
>> چطور ابروهای خالی را پر کنیم ؟
پر کردن ابروهای خالی با روش های مختلف از مراقبت های پوست امکان پذیر می باشد. امروزه داشتن ابروهای پر پشت و زیبا برای خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا با داشتن ابروهای نسبتا پهن و پر نه تنها صورت شما جوان تر به نظر می رسد بلکه چشم ها را نیز درشت تر می کند.     اگر ابروهایتان کم پشت و تو خالی است می توانید از روش های نوین و آرایشگری استفاده کنید. همین طور روش های پزشکی در ارتبا
تنگ کردن واژن - پودر گیاهی ماریانا چیست؟

پودر تنگ کننده واژن  یا همان پودر هفت گیاه ماریانا تنگ کننده طبیعی است که ترکیبی از گیاهان مختلف از جمله گیاه ماریانا است که استفاده از آن خواص اعجاب انگیزی برای بانوان به همراه خواهد داشت .در زمان های بسیار قدیم نیز از گیاه ماریانا استفاده می شده است و یکی از دلایلی که این گیاه محبوبیت جهانی یافته است تنگ کردن واژن و افزایش لذت جنسی در بانوان می باشد ...در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
لیفت و لمینت مژه و ابرو در شیراز
لیفت و لمینت مژه و ابرو در شیراز:
لمینت مژه ها یکی از روش های آرایشی جدیدی است که به شما اجازه می دهد علاوه بر این که مژه های زیبا و سالم داشته باشید، ظاهر طبیعی آن را نیز حفظ کنید. لیفت و لمینت ابرو دو تکنیک جدید جهت حالت دادن و تقویت ابروها است، در این روش مانند لیفت و لمینت مژه، تارهای ابرو تقویت، پرپشت، مشکی و ضخیم تر می شوند. اگر دوست دارید ابروهایتان مانند سلبریتی های هالیوود هاشوری و خوش حالت شود و یا به طو
مدل‌های مختلف آرایش
امروزه، صنعت مد و زیبایی طرفداران بی شماری دارد.صنعت نمایش، تئاتر، سینما، مهمانی‌های مختلف، عروسی‌ها، جشن‌های خاص و…. محلی برای هنرنمایی میکاپ آرتیست‌ها به شمار می‌آیند.آرایش‌های روز و شب، آرایش‌های نامزدی، عقد و عروسی، آرایش‌‌های صنعتی، آرایش‌های هنری هر کدام سبک و شیوه ی اجرای خاص خود را دارند.
تعریف سبک یا استایل آرایش عروس در میکاپ
سبک یا استایل میکاپ به معنای شیوه انجام آرایش صورت است که به تقسیم وزن و هار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

World of Apps چیزهایی هست که نمی‌دانی...